• Slider 26

  Restauracja na Farmie

  Restauracja Karczma pod Łosiem przeszła dużą metamorfozę po przeprowadzeniu w naszym lokalu programu TVN Kuchenne Rewolucje prowadzonego przez Panią Magdę Gessler. Zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji i spróbowania potrwa polecanych przez Magdę Gessler.

 • Slider 8

  Smaczne jedzenie

  Szukasz miejsca w Gorzowie lub okolicy, gdzie możesz smacznie zjeść. Dobrze trafiłeś! W naszym menu znajdziesz dania regionalne i nie tylko. Potrawy są przyrządzane z należytą dbałością o detal przez kucharzy z wieloletnim doświadczeniem. Gwarantujemy miłą obsługę i przyjemną domową atmosferę.

 • Slider 7

  Organizacja wesel

  Wesele z magią oraz sielankowym klimatem. Uroczystość weselna to jedna z najważniejszych chwil w życiu. Karczma pod Łosiem to gwarancja, że ten dzień będzie wyjątkowy. Zapraszamy do skorzystania z usług organizacji wesel w restauracji Karczma pod Łosiem z Wawrowa koło Gorzowa.

 • Slider 6

  Farma Wawrzyńca

  Karczma pod Łosiem znajduje się na terenie Świata Roślin i Zwierząt, przemianowanego ku sugestii Magdy Gessler, na Farmę Wawrzyńca. Świat Roślin i Zwierząt to jedna z naszych pierwotnych działalności, którą z powodzeniem prowadzimy od 1995 roku, a od 2004 r. w pod gorzowskim Wawrowie.

 • Slider 11

  Rekreacja i wypoczynek

  Karczma pod Łosiem położona jest na Farmie Wawrzyńca na której znajduje się mini zoo, uprawy roślin i nie tylko. Jest to miejsce wyjątkowe oraz urokliwe na którym spędzisz miło czas ze swoimi dziećmi, wnukami a przy okazji dobrze zjesz. Zapraszamy serdecznie rodziny i przyjaciół na relaks do wyjątkowego miejsca.

 • Nasze Menu
 • Godziny otwarcia
  • Poniedziałek: ZAMNIĘTE
  • Wtorek: 12:00 - 20:00 
  • Środa: 12:00 - 20:00
  • Czwartek: 12:00 - 20:00
  • Piątek: 12:00 - 20:00
  • Sobota: 12:00 - 20:00
  • Niedziela: 12:00 - 20:00

O nas

Karczma pod Łosiem to restauracja położona 3 km od Gorzowa Wielkopolskiego w miejscowości Wawrów na Farmie Wawrzyńca.

Karczma słynie ze swojego wyjątkowego i nieprzeciętnego klimatu, dzięki otaczającym Farmę pięknym kwiatom i szklarniom ze świeżymi warzywami, których używamy w daniach podawanych w restauracji.

Dodatkową atrakcją naszej restauracji Karczmy pod Łosiem oraz całej Farmy Wawrzyńca jest bogata kolekcja zabytkowych przedmiotów używanych w przeszłości na wsi i nie tylko.

Na terenie Farmy znajduje się mini zoo a w nim strusie, szopy pracze, pawie, ozdobne ptaki jak i wiele innych zwierząt, których ciągle u nas przybywa.

Zajmujemy się również hodowlą wyjątkowych kwiatów, ziół, warzyw i drzewek ozdobnych - a wszystko udostępniamy do zwiedzenia naszym klientom a także dajemy możliwość zakupu naszych ekologicznych produktów. Przykładamy bardzo dużą wagę do recyklingu oraz naturalnej i ekologicznej hodowli roślin i zwierząt.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy salę, która pomieści w komfortowych warunkach ponad 200 osób.

Nasza Karczma słynie z bardzo dobrej kuchni a także obsługi a nasi goście mają do wyboru specjalności z naszego regionu podane w wyjątkowej atmosferze jakiej nigdzie Państwo nie zaznają.

Organizujemy imprezy okolicznościowe, chrzciny, komunie, wesela, urodziny, imieniny, spotkania rodzinny, eventy, imprezy firmowe i inne imprezy okolicznościowe.

Dostosowując się do potrzeb naszych Gości organizujemy dodatkowe atrakcje jak grillowanie, ogniska, animacje, koncerty i wiele innych. Farma Wawrzyńca dla naszych klientów i osób zwiedzających dostępna jest przez cały rok bez względu na pogodę.

Serdecznie zapraszamy do wyjątkowego miejsca jakim jest Farma Wawrzyńca i restauracja Karczma pod Łosiem.